türkİYE BALON SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

Balon Firmamızın yaptığı başlıca işler ;

  • Balon süsleme , balon dekorasyon , işyeri açılışları
  • Balon gösteri ve etkinlikleri.
  • Uçan balon , açılış ve özel günlerde balon uçurulması , dökme balon işlemleri.
  • Fly tüp , helyum gazı , toptan uçan balon , baskılı balon , baskısız balon.
  • işyeri açılış ,törenler , inşaat temel atma törenler , futbol müsabakaları , 23 nisan törenleri , okul balon gösterileri , düğün organizasyonu , nikah törenleri.

Baskılı balon ; Firmamız üzerinden firmanızın en ucuz ve en kaliteli görsel reklamını baskılı balon işlemleri ile yapabilirsiniz. En az 1000 lik paketler halinde firma logosu yada firma isminizden oluşan baskılı balon işlemleriniz uygun fiyata en görsel hizmeti sağlamaktadır. Okullar , işyeri açılışları , belediyeler , büyük mağazalar baskılı balon yaptırarak özel anlarını ve özel günlerinin reklamını yapabilmektedir. Baskılı balonlar 12 inc balondan yapılmakta ve baskı kalitesi balon kalitesine bağlı olarak 80 ytl ile 250 ytl arasında satılmaktadır. Baskı kalitesine bağlı olmak ile beraber balonlarımız latex balon ve görsellik yanı sıra kaliteli orta üstü balonları teşkil etmektedir.

Uçan balon ve Balon süslemesi , balon dekorasyonu ; Firmamız 12 inc ve üzeri balonlara , baskılı balon modellerine içerisinde yanıcı olmayan helyum gazı kullanılarak uçan balon haline getirilmektedir. Kullanmış olduğumuz fly tüp yada helyum gazları uzun süre kalıcı olan , yanmayan ve tehlikeli olmayan gaz çeşididir ve firmamızda bu türde kaliteli gaz kullanılmaktadır. Firmalar işyeri açılışlarında bu tür balon modelleri kullanarak reklamlarını daha görsel hale getirebilmektedir. 12 inc balon modelleri dışında zeplin , jumbo balonlar üzerine baskılı resimler ve baskılı firma logoları kullanılarak uçan balon halinde gökyüzünde gösterileri yapılabilmektedir. Etkili ve ucuz reklam için balon firma açılış ve özel günlerde kullanabileceği balon süslemeleri firmamız tüm Türkiye çapında yapmaktadır.

Firmamız uçan balon için ekipman satışı yanısıra uçan balon için tüm süslemeleri ve uçan balon organizasyonlarını yapmaktadır. Uçan balon havalandırma , uçan balon bırakma ve gönderme türündeki tüm işlerinizi tüm Türkiye genelinde açılış ve eğlencelerinizde görsellik olarak reklam faaliyetlerinizi yapmaktayız.

Balon fiyatlarımız ve balon fiyatı almak için aşağıdaki telefon numaralarımızı arayarak destek alabilirsiniz. Aynı balon süslemeleri için daha iyi malzeme ve kaliteli işler için firmamız personellerini arayarak destek alabilirsiniz. Baskılı balon fiyatı için en ucuz kaliteli fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

      

   

 

baloncu    balon balonculuk  baloncular

balon gazı   balon helyum gazı

uçan balon   baloncular 

 balon resimleri  balon dekorları balon dekorasyonu

balon dekoru      baloncu

balon firması   baloncu  dökme balonbalon firmaları

düğün organizasyon balon

Bu site Türkiye balon firması adına yaptırılmıştır. Bu site 2008 yılında balon süsleme , baloncu , uçan balon  , baskılı balon imalatı , işyeri açılış ve gösterilerinde jumbo balon , fly tüp ve helyum gazı imalatı ve satışı yapmak amacı ile kurulmuştur.

    İletişim adresimiz ;

Talatpaşa bulvarı 157 c cebeci Ankara

Ankara genel merkez telefonlarımız ;

0-312-3201714    3195868    3622218

Türkiye genelinde balon siparişi verilecek ve balon süslemesi yapılacak ise aşağıdaki cep telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

    balon telefon

  balon siparişi telefon